FERTURE OÜ – EESTI TRANSPORDI JA LOGISTIKA ETTEVÕTE

FERTURE OÜ – Eesti transpordi ja logistika ettevõte, mis pakub kogu teenuse spektrit veoste transportimises mistahes maailmapunktist. 
Meie ettevõte teostab veoste rahvusvahelist vedu erisuguse transpordiliigiga – auto-, mere-, raudtee-, õhu- ja jõetranspordiga.   


Me pakume optimaalseid lahendusi Teie veostele ning leiame alati kuldse kesktee „hind- kvaliteet- transpordi tähtaeg“, mis on meie konkurentseks eeliseks.  

Me pakume järgmisi transpordi- ja logistikateenuseid:

  • Veoste transpordi marsruutide optimeerimine;
  • Transpordikulude – ja väljaminekute optimeerimine;
  • Veoste transpordi  teeninduskiiruse optimeerimine;
  • Veose  transpordi organiseerimine ja tagamine;

Väga tihti kaasnevad transportiga lisateenused, mida me Teile osutame: veoste kindlustamine , peale- ja mahalaadimistööd, laoteenused, valve, tollivormistus jne. Meie ettevõte võib aidata Teid nii veose transpordi eraldi etapil, kui ka „uksest-ukseni“ tarnspordi puhul.

 

Ettevõte tegevuse prioriteetsemaks suunaks on osakoormate transport. osakoormate transpordiks pakume me kasutada tegevaid regulaarliine. Sõltuvalt Teie veose omadustest, arvutame me välja maksumuse ja tähtaja  poolest kõige efektiivsema marsruudi

 

Meie ettevõte tagab personaalse teeninduse iga meie kliendi jaoks ning teostab katkematu kontrolli terve transpordiprotsessi käigus.   
Kahtlemata on osakoormate ja muut liiki koormate kõige kiiremaks kohaletoimetamise viisiks õhutransport. Meie ettevõte osutab Hiinast, USAst, Euroopast ja muudest maailmariikidest eksporditavate ja imporditavate lennuveoste ekspeditsiooni ja kohaletoimetamise täieliku teenusespektrit. Me kasutame üle 30 erineva lennufirma teenuseid, et tagada meie klientidele parima teeninduse ning rahuldada nende vajadusi.  

 

Lai agentuuri võrgustik kogu maailma meresadamates võimaldab meil teostada ükskõik mis veose transporti meretranspordi vahendusel, sealhulgas ka konteinerliinidena.  Me osutame täieliku teenusespektrit veoste meretranspordi alal, kaasaarvatud laevade prahtimist.


Me teostame täis-, ülemõõduliste-, ohtlike- ja osakoormate rahvusvahelist vedu autotranspordi vahendusel üle kogu Euroopa, Venemaa ja SRÜ. Meie autod on alati valmis veoste pealelaadimiseks Saksamaal, Taanis, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Inglismaal ja muudes riikides.

 

Meie eesmärgiks on optimeerida Teie veose marsruut ja teeninduskiirus, püüdes sealjuures saavutada transpordikulude ja -väljaminekute maksimaalset vähendamist.
Me oleme alati valmis konsulteerima oma kliente transpordi logistika küsimustes – kuidas oleks mugavam, tulukam ja kiirem viis Teie veose kohaletoimetamiseks sihtkoha punktini.